YAĞMURLU HAVA KOMBİNLERİ

Malumunuz yağışlı havalar başladı. Artık iyiden iyiye kış günlerini yaşamaya başladık. Ancak bu soğuk ve yağışlı havalar bayanların şık olmasına engel değil.  Yağmurlu havalarda kıyafet seçimlerinizi yaparken kullandığınız parçaların şıklığı kadar dayanıklılığı da bir o kadar önemli.  Sizlere kışlık kaban önerilerimizi daha önce sunmuştuk. Şimdi ise yağışlı havalar için kıyafet önerilerimizi incelemeye başlayalım.

  • Kırmızı her mevsimin modası. Gardırobunda kırmızı bir kabanı olmayan bayan yok gibidir. Ancak bu kırmızı kabanın altına giyeceğiniz çizme veya bot sizin şıklığınızın ispatı olacak.

    rainy-day-wear

  • Grinin kaç tonu vardır bilemeyiz ama yağışlı havaların vazgeçilmezidir gri renk. Yağmurlu havalarda kıyafet tercihi yaparken gri sizi her daim şık gösteren renklerin başında geliyor. Fotoğraftaki alternatiflerde de gördüğünüz gibi farklı renk ve stillerdeki çizme veya botlar gri ile her zaman uyum içindedir.

outfits-for-cold-rainy-days

rainy-wear
MTI4ODM2ODMxMzczNTk3MTUw

  • Yağışlı havalar sadece bizim için değil, aynı zamanda çocuklarımızın da giyim şeklini etkiler. Onların da şık olması için elimizden geleni yaparız. Bunun için de size alternatif yağmurlu havalar için kıyafet önerileri sunuyoruz.

rainy-weather-outfits

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir