White glo leke giderici beyazlatıcı diş macunu

White Glo, 1993 yılında, Avustralya’da bulunan Barros Laboratories Pty Ltd’da diş hekimi Dr. Georgios V. Sotiropolulos tarafından formüle edilerek geliştirilmiştir. White Glo Avustralya’nın beyazlatıcı diş macunu sektöründe oldukça geniş bir yere sahiptir. White Glo Avustralya başta olmak üzere uluslararası kanalda İngiltere, Güney Afrika, Rusya, Çin, HongKong, Singapur, Orta Doğu, Japonya’da binlerce satışı olan ağız bakım ürünleri ile beraber hızlı bir şekilde büyüyen üstün beyazlatıcısı olan bir diş macunu markasıdır.

White Glo leke giderici beyazlatıcı diş macunu aktif kömürlü leke giderilmesine yardımcı bir macundur. Dişlerde yerleşmiş olan lekeleri ve renk farklılıklarını gidermek için özel olarak formüle edilen bu diş macunu yüksek absorban özelliği ile de kötü nefes kokusunu absorbe etmektedir. White glo leke giderici beyazlatıcı diş macunu diş hekimleri tarafından günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Ürün diş minesi için son derece güvenlidir ve çürüklere karşı korunmanıza da yardımcı olmaktadır. Ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde en az 2 kere kullanabilirsiniz.

White Glo leke giderici beyazlatıcı diş macunu içeriğinde bulunan Diatomaceous Earth formülü sayesinde sigara lekelerini de gidermektedir. Sigara sebebiyle ağızda oluşan kokuyu da önlemekte son derece başarı göstermektedir. Dişlerde oldukça üstün bir beyazlık sağlarken ferah bir nefes oluşturduğu da görülmektedir. Hidrojen peroksit içermeyen yapısı sayesinde güvenle kullanıma uygundur. Ayrıca ürün günlük kullanıma da uygun olarak hazırlanmıştır. Ürünü bezelye tanesi büyüklüğünde diş fırçanıza sıkabilirsiniz. Ardından dairesel hareketler yardımı ile beraber dişlerinizi, diş etlerinizi, dilinizi ve damağınızı fırçalayabilirsiniz. Sonrasında ağzınıza bol su alarak çalkayıp ağzınızı temizleyebilirsiniz. Ürünü her öğünden sonra kullanabilirsiniz.

Hepimiz biliyoruz ki sigara içmek vücudumuza büyük zararlar vermektedir. Sigara içmenin akciğerlere zararı olduğu kadar ağız sağlığı ve dişler içinde büyük zararları bulunmaktadır. Bu zararı ortadan kaldırmak için sigara içenleri düşünerek üretilen bir ürün vardır ki bu da biraz önce de bahsettiğimiz White Glo leke giderici beyazlatıcı diş macunudur. Ağız ve diş sağlığınızın ve bakımınızın sigara sebebi ile bozulmasını önlemek istiyorsanız sizlerde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü günde iki kez kullanmanız yeterli bakımı yapmanız için gerekli olacaktır. Ürün dişlerdeki yerleşmiş lekeleri ve renk farklılıklarını gidermek için gerekli olan savaşa hazırdır. Yüksek absorban özelliği ile diş yüzeyindeki lekeler kolayca giderilir ve kötü nefes kokusu absorbe edilmiş olur. White glo leke giderici beyazlatıcı diş macunu diş minesi için son derece güvenli olmasının yanında çürüklere karşı da tam bir koruma kalkanı sağlamaktadır. Bu ürünle beraber ağzınızda daha önce tatmadığınız kadar ferah bir nefesiniz olacaktır. Aktif karbonu sayesinde diş minesindeki lekeleri de ortadan kaldıracaktır. Sıradan beyazlatıcı macunlara göre ekstra bir beyazlık sağladığı ilk kullanımdan itibaren gözle görülecektir.

White Glo kendi ürünü için “Yiyecek ve içeceklerin diş minesi üzerinde bıraktığı lekeleri çıkartırken aynı zamanda diş yüzeyini hassas biçimde ve derinlemesine temizler. Plak ve tartara karşı güçlü bir savunma sağlar. Mikro parlatıcı partiküller ile formüle edildiğinden dolayı parıldayan ve bembeyaz bir dişlere sahip olmanızı sağlar. Yine uzun süreli taze bir nefes içinde kokuya neden olan bileşenleri ile etkisiz bir hale getirilmektedir.” diye tanımlamaktadır. Ayrıca ürünün hayvanlar üzerinde test edilmiyor olması da ayrıca tercih sebebi.

White glo leke giderici beyazlatıcı diş macununun yararları arasında kahve, çay ve sigaranın oluşturduğu lekelerin giderilmesi bulunmaktadır. Zamanla oluşan sararmalara karşı da hedef oluşturarak yok ettiği gözlemlenmektedir. Dişlerde üstün bir beyazlık sağlarken aynı zamanda ferah bir nefeste oluşturmaktadır. Mikro-wax koruyucu kalkanı sayesinde de yeni lekelerin oluşmasını engelleyerek buna geçiş vermemektedir. Günlük kullanıma uygun olan bu ürünü her öğünden sonra güvenle kullanabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/white-glo-beyazlatici-dis-macunu-100ml