POYRAZ KARAYEL 35. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Sevgili Bayan Stil takipçileri sizler için sevilen dizimiz Poyraz Karayel Dizisinin 35. bölüm kıyafetleri ile birlikteyiz. Poyraz Karayel 35. bölümdeki Ayşegül’ün elbisesi, Sema’nın elbisesi, Despina’nın ceketi, Ayşegül’ün eteği ve çok daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. Poyraz Karayel kıyafetleri ve diğer tüm dizilere ilişkin kıyafet ve aksesuarlar için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Sizler için hazırladığımız galeriyi yazının sonunda bulabilirsiniz. Galeride kim hangi kıyafeti giymiş, bu kıyafete ait marka ve fiyat bilgileri bulunmaktadır.  Poyraz Karayel dizisinin 35. bölümünde kullanılan kıyafet ve aksesuarlar bulunmakta. Daha önceki bölüm kıyafetlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kiralık Aşk Kıyafetleri İçin Buraya,
Güneşin Kızları Kıyafetleri İçin Buraya,
Hatırla Gönül Kıyafetleri İçin Buraya Tıklayınız.

Dizinin genel hikayesi;
Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye…
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık

Görüntü Yönetmeni : Ahmet Münür Özsoy

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel),Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen(Sema ), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Enis Yıldız (Av.Necdet), Emirhan Akbaba (İsa),Şebnem Hassanisoughi(Begüm)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir