Lazer Epilasyon Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Lazer Epilasyon İstanbul başta olmak üzere birçok il ve ilçede kliniklerde ve hastanelerde uzmanlar tarafından yapılabilmektedir. Uzmanlar tarafından yapılabilmektedir derken bu konuda sizlerin mutlaka dikkat etmesini özenle söylemek isteriz ki uzman olmayan ellerde yapılan tüm işlemlerde her zaman bir risk ve olumsuz ir sonuç beklenmektedir. Bu nedenle hem sağlığınızı riske atmamak hem de paranızı boşa harcamamak için mutlaka medikal estetik uygulamalarınızı uzman kişiler tarafından yaptırmanız gerekmektedir.

Lazer teknolojisinde buz lazer!

Lazer epilasyon İstanbul bölgesinde yer alan bazı kliniklerde yer almaya başlayan buz lazer sistemi git gide diğer il ve ilçelere de yayılmaya başlamıştır. Buz lazer acısız ve ağrısız lazer teknolojisi olarak bilinen oldukça konforlu bir biçimde uygulanan lazer sistemidir. Diğer lazer cihazlarından ayrılan bir diğer özelliği ise bronz tenlerde dahi yapılabilmesi ve son derece etkili sonuçlar verebilmesidir.

Buz lazer her bölgede güvenle uygulanabilir!

Buz lazer cihazı farklı başlıkları sayesinde en detaylı bölgelere bile uygulanabilmekte ve her bölge de etkili sonuçlar verebilmektedir. Uygulama sonrasında da etkinin kalıcılığı açısından uzmanların önerilerine kulak verilmesi de önem taşımaktadır.

Bacak bölgesi lazer epilasyon uygulamaları yapılan bölgeler içerisinde bayanlarda en fazla kıl yoğunluğu olan bölgelerden biri olarak bilinmektedir. Erkekler de ise bacakların yanı sıra sırt ve göğüs bölgesi de alan olarak geniş olan bölgeler içerisinde yer almaktadır.

Lazer epilasyon cihazları bölgelere göre mi belirlenir?

Hayır. Lazer epilasyon cihazlarının kullanımı kişilerin cilt ve kıl renklerine ve yapılarına göre belirlenmektedir. Örneğin bacak bölgesi lazer epilasyon uygulamasında kişilerin bacaklarındaki kıllar koyu renkli ve ten de açık renkli ise farklı bir cihaz tam tersi ten rengi koyu ise farklı bir lazer teknolojisi tercih edilmektedir. Aynı durum erkekler için de geçerlidir. Ancak buz lazer teknolojisi ile her türlü cilt ve kıl tipine uygulama aynı sistem ile yapılabilmekte olduğundan son dönemde herkesin tercihi de bu sistem üzerinde yoğunlaşmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir