KOTON BAYAN CEKET MODELLERİ 2016

Ülkemizin hazır giyim alanında öncü markalarından Koton 2016 kış sezonu için ceket modellerini görücüye çıkardı. 2015 Koton ceket modellerinin şıklığı 2016 ceket modellerinde de kendini gösteriyor. Koyu renklerin hakim olduğu modellerde yaka ve cep detayları göze çarpıyor. Koton 2016 bayan ceket modellerine şık kimonolar da katılmış.  İster ofiste, ister davetlerde isterseniz de günlük hayatta kullanabileceğiniz pek çok ceketi Koton 2016 bayan ceket modelleri içerisinde bulabilirsiniz.
Stil sahibi bayanlar rahatlıkla Koton ceket modellerini tercih edebilir. Çünkü ince ayrıntılarla bezenmiş modelleri çok rahat kombinleyebilirsiniz. 2016 koton bayan ceket modellerini 49,90 tl den başlayan fiyatlarla almanız mümkün. 2016 koton bayan ceket modellerinde gri rengin hakimiyetini görmemek imkansız. Grinin ağırlığı ve çekiciliği Koton 2016 bayan ceket modellerinin en öne çıkan özelliği bize göre.

Özellikle çalışan kadınlar bu sezon ceket alternatifi konusunda çok şanslılar. Çünkü pek çok üretici gibi Koton’da ceket çeşitliliğine eğilmiş ve 79 adet ceket alternatif sunmuş. Şimdi bu modelleri inceleyelim. İşte karşınızda Koton Bayan Ceket Modelleri 2016

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir