KİRALIK AŞK 23. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Sevgili Bayan Stil takipçileri bu akşam yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin 23. bölümünde kullanılan kıyafet ve aksesuarların tanıtımıyla yeniden birlikteyiz. Kiralık Aşk dizisinin 22. bölümünde kullanılan kıyafet ve aksesuarları buraya ve buraya tıklayarak görebilirsiniz. Dizinin başrol oyuncusu Barış Arduç ile ilgili özel röportajı okumak için buraya, Barış Arduç ile ilgili hazırladığımız 10 soruluk eğlenceli testi çözmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

  • Kiralık Aşk dizisinin 23. bölümünde ilk olarak Ömer karakterini canlandıran başrol oyuncumuz Barış Arduç’un giydiği gri kapşonlu sweatshirt ile başlayalım.

ömer1

Barış Arduç’un giydiği bu spor sweatshirt H&M ürünü. Fiyatı ise gayet makul. 50 tl

ömer2

  • Kiralık Aşk dizisinin 23. bölümünde kullanılan kıyafet ve aksesuarlara Koray karakterinin giydiği hırka ile devam edelim.

koray

Bu hırka Kiralık Aşk dizisinin 23. bölümünde kullanılmıştır. Markası ise Noi.

  • Kiralık Aşk dizisinde 23. bölümde Defne’nin giydiği kazak eminiz merak konusu olacaktır. Sizi bu meraktan kurtarmamızı istersiniz değil mi?

defne
Defne’nin 23. bölümde giymiş olduğu önü baskılı kazak Twist ürünüdür. Fiyatı 180 tl dir.

defne2

  • Defne’nin 23. bölümde giymiş olduğu botlar ilginizi çekti değil mi? Bizim de çekti ve hemen merceğimizin altına aldık.

defne bot

Defne’nin giydiği Kiralık Aşk dizisinde 23. bölümde görmüş olduğunuz botlar UGG marka. Fiyatı ise 790 tl.

  • Kiralık Aşk dizisinin 23. bölümünde Yasemin’in giydiği kazak ile devam edelim.

kazak

Bu şık boğazlı kazak inclouet marka.

  • Şimdilik bizden bu kadar. Kiralık Aşk dizisinde 23. bölümde kullanılan diğer kıyafet ve aksesuarları tanıtmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir