Gebelik Hesaplama Cetveli

Bebek isteyen çiftler için gebelik cetveli oldukça önemlidir. İlk aşama da bebek çalışmaları bitiminden sonra hamilelik testi yapınca ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda eğer sonuç pozitif ise hamileliğiniz ortaya çıkacaktır. Bu sonuç doğrultusunda bebeğiniz artık doğması için 9 ay 10 günlük süre zarfı başlamış olacaktır.

Ama bu 9 ay 10 gün hangi güne tekabül ediyor en önemli soru da çiftlerin sorduğu sorulardan biridir. Gebelik sürecinde çiftler en çok ta gebelik haftası hesaplama programı ararlar. Burada yapılması gereken tek şey bu program sayesinde gebeliğiniz en önemli günü hesap olarak karşınıza gelecektir. Bu süre zarfında bebeğinizin ne zaman doğacağını, ne zaman dünyaya geleceğini, kaç gün kaldığı ve bu günler hem hafta olarak hem de ay olarak hesaplamak gerekir. Bu belirttiğimiz site de bu konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer bilgi sahibi değilseniz yapmanız gereken bu siteyi ziyaret etmek. Size hamilelik haftası hesaplama programı olacak ve bu program sayesinde en güzel bilgilere ulaşabilirsiniz.

gebelik haftası hesaplama
gebelik haftası hesaplama

Anne ve baba adaylarının en çok merak ettikleri bebeklerinin ne zaman doğacağı konusunda size en iyi bilgiyi www.gebelikhaftasihesaplama.net sitesinde öğrenebilirsiniz. Bu siteye gitmek için biraz önce yazdığımız linki tıklayarak siteye gitmiş olacak ve bebeğiniz hakkında bu güzel bilgiye ulaşacaksınız.