Davetiyelerinizi En Doğru Şekilde Nasıl Oluşturursunuz?

Düğün davetiyesi masalsı bir yapıya sahip olsun istiyorsanız seçenekleri değerlendirmeniz gerekmekte. Masalsı bir gelinlik tarzı seçtiyseniz ve aynı temayı düğün mekanında uygulayacaksanız, aynı temayı davetiye üzerinde de uygulayın. Peri masalı gibi bir düğün oluşturduğunuzda dinamik ve daha çok parti temasına uyan bir davetiye kullanamazsınız. Bu düğün temayı önceden belirten bir özellik taşımaz ve buna göre hazırlanan misafirleriniz düğünde uyumdan uzak bir ortam ile karşılaşır. Bu yüzden istek ve düşüncelerinizi ortaya koyarak gelinlik, mekan gibi oluşumları uyumlu bir yapıda birleştirip bunu davetiyeniz ile bir bütün oluşturun.

Düğün Davetiye Renklerinde Uyumu Yakalayın

Davetiyede kaliteli kağıt kullanımına ve metine özellikle yer bırakmaya dikkat edin. Çoğu zaman oldukça gösterişli temada davetiye oluşturulur. Fakat istenilen etki elde edilemez. Bu durumun sebebi etkili bir görünüm oluşturmaya çalışırken, metin bölgesine yer bırakmamak ve uyumsuz temaları, aksesuarları davetiyede bir arada kullanmaktır. Davetiyedeki kağıt kaliteli olarak sağlanmalı ve renkler uyumlu şekilde, yazı ile birleştirilmelidir. Bu yüzden davetiye oluşturulurken kaliteli kağıt kullanılmaktadır. Özenle seçilen davetiyeler (Davetiye seçimi için Malatya Davetiye sitesini https://goo.gl/MdcYKD ziyaret edebilirsiniz), önemleri gereği bir gün içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Düğün Davetiyesinde Davetiye Sözüne Yer Açın

Davetiyede kağıt beyaz ise altın rengi, gri, tozpembe, siyah gibi renklerin yazı karakterinde kullanılması şık bir görünüm oluşturur. Siyah beyaz davetiyeler ile klasik ve çarpıcı bir görünüm elde edilebilir. Büyük kağıt boyları kullanarak, çevresinde mandala işlemeleri ile baskı uygulanabilir. Davetiye sözünü (buradan bakabilirsiniz https://goo.gl/n256pL) ise tam orta bölüme yerleştirilerek, misafirlere şık bir davet sağlayabilirsiniz.