Barbie Oyuncakları Karakter Dükkanı’nda!

Kızların favori oyuncağı denince şüphesiz akla gelen ilk şeylerden biri Barbie bebektir. Barbie, tamı tamına 58 yıldır hayatlarımızda. Peki, bu oyuncağın bu kadar sevilmesinin sebebi nedir? Neden Barbie oyuncakları kızların vazgeçilmezidir?

Barbie ilk ortaya atıldığında, felsefesi kızların istedikleri her şey olabilecekleriydi. Bu sarışın kız, istediği her şey olabiliyor, kimlikten kimliğe bürünebiliyordu. Barbie’nin doktordan akrobata, pop yıldızından veterinere, astronottan mühendise yüzlerce farklı mesleğe sahip olduğunu biliyor muydunuz? Barbie’nin kızlara rol model olmasının sebebi de bu. Barbie ile oynayan kızlar da gelecekte istedikleri hayata ve kariyere sahip olabileceklerine inanıyorlar.

Barbie’yi bu kadar eğlenceli yapan şey, belki de her türlü kariyere ve hayata sahip olabilmesi. Böylelikle çocuklar Barbie ile oynarken daima yeni şeyler öğreniyorlar ve istedikleri alanda kendilerini geliştirebileceklerine inanıyorlar. Bu yüzden Barbie ile oynamaktan hiç sıkılmıyorlar.

Barbie oyuncak seti çocuklara hem eğlence sunuyor, hem de el becerileri ile zekalarının gelişmelerine olanak sağlıyor. Barbie’nin moda setleri ile çocuklar bebeklerini istedikleri gibi giydirebiliyor, onların görünümlerini tasarlayabiliyor, hatta Barbie Renk Atölyesi ile oyuncak elbiseleri kendileri boyayabiliyorlar.

Barbie, çocukların sınırsız hayal güçlerini kullanabilecekleri birçok oyuncağa sahip. Barbie’nin bu sınırsız dünyasında kızlar isterlerse peri kızları ile oynayabiliyor, isterlerse denizkızlarına sahip olabiliyorlar. Çocuklar Barbie ile bir uzay macerasına bile atılabiliyorlar. İşte bu sınırsız dünya, çocukların hayal güçlerini zenginleştirmelerini sağlıyor.

Barbie’nin vizyona yeni girecek son filminde ise Barbie’nin bir video oyunu kahramanı olduğunu görüyoruz. Yakın zamanda “oyun geliştiricisi Barbie” de piyasaya sürülmüştü. Barbie’nin teknolojiden de eksik kalmadığını belirtelim. Çocuklar bu Barbie oyuncakları ile oynayarak teknolojiye ilgi duyuyorlar, isterlerse birer bilgisayar mühendisi de olabileceklerini göz önünde bulunduruyorlar.

Barbie evi ise çocukların favorileri arasında. Barbie evi, çocuklar eğlenirken onların birçok farklı becerisini geliştiriyor. Barbie evlerini dilediklerince dekore eden çocukların yaratıcılıkları gelişirken aynı zamanda evdeki eşyaları ve bunların görevlerini de iyice tanımış ve bilinçlenmiş oluyorlar. Arkadaşları ile oynayabilecekleri bu Barbie oyun seti ile sosyal becerilerini de geliştiriyorlar. Böylece Barbie evi ile birkaç farklı beceri aynı anda gelişiyor, çocuklar da eğlenirken kaliteli vakit geçirmiş oluyorlar.

Barbie, çocukların yoldaşı olmaya uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Çocuklara Barbie oyuncakları alırken dikkatli olmakta da fayda var. Orijinal olmayan, denetlenmemiş Barbie ürünleri çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle çocukların orijinal ve lisanslı ürünlerle vakit geçirmesi çok önemlidir.

Peki, “En uygun orijinal ve lisanslı Barbie fiyatlarını nereden bulabilirim?” diye düşünüyorsanız, Karakter Dükkanı’nda çeşit çeşit Barbie oyuncakları uygun fiyatlara mevcut. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Karakter Dükkanı’nda çocuğunuz için aradığınız oyuncağı rahatlıkla bulabilirsiniz. Şu anda sitedeki tüm oyuncaklarda %45’e varan bir indirim olduğunu da ekleyelim.

İndirim bitmeden, uygun fiyatlı Barbie oyuncaklarına ve bebeklerine sahip olmak istiyorsanız, www.karakterdukkani.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.