Cilt Lekeleri Ankara kliniğimizde uzman hekimimiz Buket Yıldırım ve ekibi tarafından son teknoloji cihazlar kullanılarak güvenilir ve etkili bir biçimde yapılmaktadır. Sizler de cilt lekeleri Ankara kliniğimize gelerek tedavi yöntemlerimiz hakkında bilgi almak için randevunuzu almayı unutmayın!

Leke tedavisinde lazer yöntemi!

Derin cilt lekelerinin ve hatta kurtulması imkansız gibi görünen tüm cilt lekelerinin tedavisinde tercih edilen lazer uygulaması, cilt yüzeyinde herhangi bir olumsuz yan etkiye neden olmadan hatta cildin yenilenmesini ve kolajen üretiminin artmasına neden olan özel bir uygulamadır.

Fraksiyonel lazer nedir?

Fraksiyonel lazer ile leke tedavisinde üstün başarı sağlanırken, aynı zamanda sivilce izi, yanık izleri ve ameliyat izleri gibi cilt sorunlarının da tedavi edilmesi mümkün olabilmektedir. Oldukça etkili bir tedavi yöntemi olan fraksiyonel lazer, cilt lekeleri Ankara kliniğimizde doktorumuz Buket Yıldırım tarafından en sık uygulanan tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Uygulama esnasında ise kişiler herhangi bir ağrı ya da acı hissi yaşamazlar. İşlem son derece konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara kimyasal peeling alanında da yine oldukça tercih edilen kliniklere ev sahipliği yapmaktadır. Dr. Buket Yıldırım ve ekibi de her alanda olduğu gibi Ankara kimyasal peeling uygulama alanında da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kimyasal peeling nedir?

Kimyasal peeling uygulaması bazı kimyasal ajanlar sayesinde deriye peeling uygulanması işlemidir. Uygulama sayesinde kişilerin cildi çok daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmaktadır. Soyulan deriler ciltteki lekelerin olduğu ve ölü tabakayı içerdiğinden, bu deriler yok olunca alt katmandaki bebeksi cilt dokusu ortaya çıkarak pürüzsüz ve çok daha canlı bir görünüm elde edilecektir.

Uygulama nasıl yapılır?

Kimyasal peeling uygulaması yaklaşık 15 dakika kadar sürmekte olup, 2–4 haftalık seans aralıkları ile yapılmaktadır. Uygulamanın etkisini 6 seans sonunda gözle görülür şekilde fark edebilirsiniz ve en önemli detaylardan biri de işlem esnasında eskiden olduğu gibi yanma ve acı hissi olmamasıdır. Son olarak ise mutlaka uygulama sonrasında güneşten kaçınılmalı ve hekimimizin önerdiği kremlerin uygulanması gerekmektedir.