2016 Yılbaşı gecesi hangi makyajı tercih etmeli?

2016 yılbaşı için planların var mı? Eğer varsa ve sen de bizim gibiysen, aklına hemen ”yılbaşı gecesi ne giyeceğim?” sorusu gelmiş olabilir. Hemen panik yapmana gerek yok çünkü hem daha çok zaman var hem de ilham alabilmen için biz buradayız! Yılbaşını evde arkadaşlarınla veya ailenle ya da dışarıda geçirecek de olsan, her türlü mekâna göre bir önerimiz var.

Bu seneki ilhamımız ünlü yıldızlardan! Sen de onların kıyafet seçimlerine benzer görünümler elde edebilirsin. Haydi başlayalım!

Evde sakin bir yılbaşı: Kırmızı şıklıkchristmas-party-pretty-red-dress-collection

Yılbaşına en yakın yakışan renk tabii ki kırmızı! Yeni yıla arkadaşlarınla ya da ailenle evde girmeyi planlıyorsan, kırmızı kıyafetlerinle rahat ama gene de şık bir kombin oluşturabilirsin. Myleen Klass gibi kırmızı tonda, triko bir elbise ve siyah opak çorap giyip, çok sevimli görünebilirsin; ya da kırmızı kazak ve kot pantolonla cool bir görünüm elde edebilirsin! Ben evde de şıklığımdan ödün vermem diyorsan, Taylor Swift gibi kırmızı tonda, orta uzunlukta elbiseni, dore kemerinle kombinleyip, dore tonda ayakkabılarınla tamamlayabilirsin. Makyajında da tabii ki kırmızı rujunla dudaklarına renk katmayı sakın unutma!

Ürün önerisi: L’Oréal Paris Infaillible 506 Red Infaillible

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir