2016 manikür trendleri

2016 hızla yaklaşıyor ve 2016 makyaj trendleri de belli olmaya başladı. 2016 kıyafet trendleri, 2016 saç trendleri, 2016 makyaj trendlerinden sonra 2016 manikür trendleri de belirginleşti. Baştan söyleyeyim 2016 yılında tırnaklar çok daha parlak olacak. Işıltıyı yakalamak adına simler de bol bol kullanılacak. Parlak tırnaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler ise yazımızda.

 

Samanyolu manikür

Siyah rengin üzerine yeşil, sarı ve mor tonda, ışıltılı ojeleri uygulayarak, samanyolu görünümü elde edebilirsin. Bunu yaparken, Maybelline Color Show 230’dan yararlanabilirsin. Ancak öncesinde tırnaklarının düzgün şekilde olduğundan emin olmalısın. Bu nedenle ilk olarak tırnaklarını törpüleyip, oval şekil oluşturabilirsin.

tumblr_m3it3sAtNa1rqddpgo1_1280

Siyah ışıltılı manikür

Geçtiğimiz sezona damga vuran renklerden siyah, bu sezon da hakimiyetini sürdürüyor. Trendy bir görünüm için düz ve kısa formdaki, göz alıcı bir görünüm için ise daha keskin şekilli tırnaklarına siyah oje uygulayıp ışıltılar katabilirsin!
Latest-Colourful-Nail-Design-Art-Collection-2012-for-women-5

Simli manikür

Uzun tırnakları seviyorsan, bu tırnak sanatı tam sana göre! Tırnaklarının uzun, ve keskin, sivri görünümde olduğundan emin olduktan sonra tüm tırnağına siyah oje uygula. Ardından tırnaklarının sadece uç kısımlarına gri simler veya simli bir oje uygula. Son adımda da tüm tırnağına Maybelline Color Show 649 cila uygulayarak ojelerinin ekstra parlak görünmesini sağla.

Color-Club-Love-Tahiry-Valentine-Nail-art001

Altın ışıltılı manikür

Altın tonlarını bu sezon tırnaklarda sık sık göreceğiz. Bu tonu tırnaklarının tümüne uygulayarak veya çeşitli şekiller oluşturarak da kullanabilirsin. Mesela tırnaklarına bordo tonda bir oje sürdükten sonra, Maybelline Color Show 228 Tan Lines gibi pırıltılı, altın tondaki ojenle şeritler oluşturabilirsin.

2016 trendlerinden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam et!

img

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir