2016 KIŞI TESETTÜR KOMBİNLERİ

Kış kapımızda sevgili okuyucular. Biz de bu kış günlerinde kapalı giyinen takipçilerimiz için birbirinden güzel kombinler hazırladık. Kapalı bayanlar da doğru parçaları birbirleriyle eşleştirir ve bunları üzerinde taşımayı bilirse birer Bayan Stil olabilirler. Elimizden geldiğince sizlere değişik kombinler hazırladık. 2016 kış tesettür kombinlerini hazırladık ve sizlerin beğenisine sunduk.

Kış aylarında kıyafet tercihleri yaparken olabildiğince sizi sıkı tutacak ve üşütmeyecek tercihlerde bulunun. Koyu renklerin kış aylarında her zaman 1 adım daha önde olduğunu belirtmeden geçmeyelim. 2016 kışı için hazırladığımız kombinlerde baş örtüsüne ayrı bir özen gösterdik. Çünkü seçtiğiniz kıyafetler ne kadar trend ve şık olursa olsun baş örtüsü ile bir uyum sergilemezse maalesef o kadar özen boşa gitmiş olacak.

2016 eşarp modelleri için sizlere bir video hazırladık. İzleyeceğiniz videoda 2016 yılı için Abiye elbiseler ile kullanılan eşarplar, gündelik kıyafetler ile kombin yapacağınız  eşarplar,çalışma hayatında kullanılan eşarplar gibi, birçok tarzda eşarp bulmak mümkündür. Eşarpların en göz alıcı detayı desenidir. Bundan dolayı, kumaşı ne kadar kaliteli olursa olsun kötü bir desene sahip olan bir eşarbın tarz olabilmesi ve beğenilmesi mümkün değildir.

Bu yılın eşarplarında, desenler birbiri ile oldukça uyum içinde dizayn edilmiştir. Küçük geometrik şekillerin geçişleri tam bir ahenk içerisinde tasarlanmıştır. Küçük çiçekli eşarplar, puantiyeli eşarplar, ekoseli eşarplar ve geometrik desenli eşarplar ise, 2016 yılına damgasını vuran eşarplardır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir