Aylık magazin dergisi İnStyle ‘a röportaj veren yakışıklı oyuncu Engin Öztürk yaklaşık bir buçuk yıldır bıyıklı bir ev arkadaşı ile yaşadığını söyledi.

Şu günlerde Hatırla Gönül dizisi ile ortalığı kasıp kavuran Engin Öztürk kendisi ile ilgili bilinmeyen yönleri verdiği röpörtajda anlattı. Bir tiyatro oyunu sırasında seyirci koltuğunda otururken sahnedeki oyuncuların yerinde olmak istediğini anlamış ve Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne girmiş.

ÇOK KATMANLI ROLLERİ SEVİYORUM

Yakışıklı oyuncu kendisine oyunculuğunu geliştirmesinde nelerin beslediği sorusuna hayatın kendisi cevabını vermiş. Sokaklardan tutun da lüks bir davete kadar her yerden besleniyormuş Engin Öztürk.

Hatırla Gönül dizisini kabul etmesindeki en önemli etkenleri ise dizinin yapımcısı Mustafa Oğuz’un varlığı ve dizide canlandırdığı Yusuf karakterinin çok katmanlı olması şeklinde açıklamış.

s5xzds6miuxcsdm5

Yakışıklı oyuncu Hatırla Gönül dizisinde 6. bölümden sonra heyecanın zirveye tırmanacağını, kendisinin ve oyuncu arkadaşlarının bu bölümü sabırsızlıkla beklediklerini belirtmiş. Dizide bir mimarı canlandıran ama kendisini marangoz olarak tanımlayan Öztürk, gerçek yaşamında da ahşap işlerine meraklı olduğunu söylemiş. Her rolünde yeni bir şeyler öğrendiğini anlatan oyuncu, bu rolde ise çok şanslı olduğunu çünkü oynadığı karakter gibi kendisinin de ahşapla haşır neşir olmayı çok sevdiğini aktarmış.

BİR KADININ EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ : ÖZGÜVEN

Engin Öztürk bir kadında aradığı başlıca özelliğin özgüven olduğunu söylemiş ancak bunun da yeterli olmadığını da belirtmiş. Bir ilişkide her zaman iki kişinin bir kişi olmasının yanlış olduğunu, insanların benzer yanları olması kadar zıt yanlarının da olması gerektiğini söylemiş.

BİR BUÇUK YILDIR BIYIKLI BİR EV ARKADAŞIM VAR

Teasing-cat-same-to-you2 aylıkken aldığı ve Kül adını verdiği bir Scottish Fold cinsi kedisi olduğunu anlatan Engin Öztük, kedisinin bu günlerde kendisinden daha popüler olduğunu söylemiş. Bir buçuk yıldır birlikte olduklarını ve ilişkilerinin çok sıkı olduğunu belirten Öztürk, akşam eve geldiğinde bazen kendi evine değil de Kül’ün evine geldiği hissini yaşadığı söylüyor.

Röportajın tamamını Kasım Ayı İnstyle dergisinde bulabilirsiniz. Yakışıklı oyuncunun en güzel pozlarından oluşan bir fotoğraf galerisi ile yazımızı sonlandırıyoruz. Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarımızı takip edin. Yeni inceleme ve yazılarımızdan önce siz haberdar olun.