Bu yazımızda son makyaj trendlerinden birisi olan eyeliner şablonları konusunda size detaylı bir şekilde analiz edeceğiz.

Tam 6 çeşit eyeliner şablonunun inceleyip sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Yazımızda bu şablonlara ait görselleri görebileceksiniz. Yazımızın sonunda ise bu şablonların uygulandığı bir videoyu sizlerle paylaşaacağız. Öncelikle belirtmek isterim ki tüm eyeliner şablonları birbirinden harika. Sizlerin uygulamaları yaparken uymanız gereken püf noktalarını da yazımızda bulacaksınız.
Eyeliner şablonlarınızı gözünüze (göz şekli ve büyüklüğünü de dikkate alarak) yerleştirin. Siyah göz farını fırçayla uygulayın. Sonra şablonu kaldırın ve eyelinerinizi (sıvı,katı veya jel farketmez) şablona göre uygulayın. Diğer gözünüze geçmeden önce muhakkak göz çevrenizi temizleyin.

Eğer Eyeliner kullanırken sorunlar yaşıyorsanız veya eyeliner kullanmaya yeni başlıyorsanız tanıtacağımız Eyeliner Şablonları tam size göre. Bu şablonlar size Eyeliner kullanımında tecrübe kazandıracak. Ama en önemlisi zamandan inanılmaz şekilde tasarruf edeceksiniz. Bunu garanti edebilirim.  Ama asıl soruya gelelim. NASIL?

Temel olarak bu şoblonlar sizlere göz makyajının sınırlarını çizecek ve aynı zamanda orantılı bir makyaj yapmanızı sağlayacak. Ben bu yazımda sizlere Eyeliner Şablonlarının uygulanışlarını temel olarak anlatacağım. Ama asıl uygulama size kalmış. Unutmayın bu işler tekrar tekrar yapılırsa en güzel model ortaya çıkacaktır.

Aşağıda bulunan sonraki butonuna tıklayın ve şablonları incelemeye başlayın.