Abiye kıyafetler düğün, nişan gibi organizasyonların yanı sıra çeşitli davetlerin de gözde kıyafet sitili haline gelmiştir. Gündelik kıyafetlerden daha farkı olarak parlak, göz alıcı, ışıl ışıl formları ile dikkat çeken abiyelerde model seçimi kişilerin zevkleri ve beğenileri kadar vücut tipleri ile de doğrudan ilişkilidir.

Evenings-by-Mon-Cheri-Dress-MCE11638-003_7

FEZ_B

FIONDA_B

Uzun boylu bayanlar daha çok balık formlu ve topuklara kadar inen, dar veya bol etekli abiyeleri tercih ederler. Kısa olanlar ise bacak dekoltesini seven her hanım tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yeni sezon abiye modellerine baktığımızda farklı desen ve kumaş çeşitleri ile oldukça zengin bir yelpaze karşımıza çıkıyor. Bu sonbaharın en gözde abiye rengi ise turuncu ve tarçın tonları olacak. Yine tutkulu kırmızılar, gösterişli pembeler, çarpıcı lila ve morlar da ten renginizle birlikte muhteşem bir uyum sergileyebilir.

FLEDE_B

FRESIA_B

FRISIA_B

LAN_B

Abiye modellerinde ise kabarık etekler, tülle ve dantelin buluştuğu satenin yumuşaklığından ve mücevherlerin göz alıcılığından yararlanılarak meydana getirilen gösterili abiyeler dikkat çekiyor. Eğer sade bir şıklıktan hoşlananlardansanız düz ve dar abiyeleri dozunda ama çarpıcı dekoltelerle tamamlayabilirsiniz.

LANIA_B

LASIRA_B

LASO_B

LATAYA_B

Bu sene özellikle sırt dekoltesinin trend bir görsellik oluşturduğunu da söyleyebiliriz. Bacak dekoltesinde ise tek yırtmaç değil daha çok iki bacağı estetik bir şekilde gösteren iki bacak yırtmaçları ön planda olacak. Payet işlemeli, süslü, parlak yapılı abiyeler de yine özel davetlerde ilgi çeken bir şıklık, modern bir görsellik arzulayan bayanları istediklerine kavuşturuyor.

LAUNA_B

LAVERNE_B

LAVILA_B

LAYOS_B

sherrihillruby